Українсько - польське підприємство
Майгал - виробник щіток і мітел
(067) 343-63-20, (067) 340-85-59

Про компанію Майгал

Ми раді вітати Вас на сайті Компанії Майгал.

Ми є визнаним виробником широкого спектру щіток і мітел європейських зразків. Екологічно чиста сировина, оптимальна ціна та висока якість продукції - основні принципи, на які спирається українсько-польське підприємство "Майгал".

Створено в 2007 році ТОВ "Майгал" вперше на вітчизняному ринку запропонувало широкий асортимент щіток, мітел для зовнішнього і внутрішнього використання. Партнерсво з польською компанією - виробником, яка вже з 1976 р. виробляє аналогічну продукцію і працює на національному та світових ринках, зробило можливим впровадити у виробництво сучасні європейські технології.

Наша продукція вироблена з натурального дерева, кокоса, кінського волоса, завдяки чому має тривалий термін експлуатації і легко утилізується.

Ми хотіли б звернути вашу увагу на те, що нас можна надійно сприймати як надійного ділового партнера для захисту високої якості у всіх сферах діяльності.

РОЗВИНУТА ІНФРАСТРУКТУРА

  • Наше виробництво оснащене сучасним обладнанням, яке працює з високою ефективністю і точністю. Завдяки чому з початку виробничого циклу має місце повний контроль над продуктом. На додаток до стандартного виробництва може бути виконана протягом короткого часу робота з виробництва нестандартних виробів, на замовлення клієнта та в більшому масштабі.
  • Швидке, точне, з дуже широким спектром технічних можливостей автоматичне обладнання дозволяє виробляти продукти параметрів, які не можуть забезпечити інші місцеві виробники. Ми також дбаємо про деталі. Наша продукція належним чином маркована і упакована.

ДОСВІД

  • Це наша велика перевага. Це робить наших клієнтів впевненими в якості, безперервності, повторюваності, своєчасності, професійному обслуговуванні. Розроблені протягом року процедури дозволяють мінімізувати ймовірність помилки. Це наш друк гарантії.

ПРОМИСЛОВА ЕКСПЛУАТАЦІЯ І ЛОГІСТИКА

  • Співпраця з низкою національних перевізників дозволяє в оптимальні терміни доставити нашу продукцію в кожен куточок країни. Персонал компанії постійно працює над підвищенням якості обслуговування і налагодження співпраці з новими клієнтами. Їх багаторічний досвід, знання галузі підтвердять ваші очікування в усіх питаннях торгівлі.

У підсумку ви отримаєте товари, високу якість, короткі терміни і привабливі ціни!